Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/activedigital/public_html/wp-content/plugins/ol_scrapes/classes/class-ol-scrapes.php on line 3649
طرح اشتراک Spotify HiFi برای ارائه کیفیت صوتی بدون تلفات - موسسه دیجیتال اکتیو

طرح اشتراک Spotify HiFi برای ارائه کیفیت صوتی بدون تلفات

(اعتبار: Spotify)

برنامه اشتراک جدید Spotify به شما امکان لذت بردن از آهنگ ها را بدون افت کیفیت می دهد.

قرار است اواخر امسال Spotify HiFi وارد بازارهای منتخبی شود ، در آن زمان به کاربران Spotify Premium ، که ماهیانه 9.99 دلار پرداخت می کنند ، فرصت ارتقا داده می شود. Spotify در اعلام کرد طرح اشتراک.

در حال حاضر ، می توانید آهنگ ها را با یک حساب Spotify Premium با حداکثر 320 کیلوبیت در ثانیه گوش دهید ، که بسیار خوب است ، اما کاملاً به تولید اصلی آهنگ وفادار نیست.

Spotify HiFi قول می دهد “موسیقی با فرمت صوتی با کیفیت CD و بدون ضرر” را به سرویس ارائه دهد. در نتیجه ، کاربران این فرصت را خواهند داشت که از تمام جزئیات صوتی ظریف مورد ضبط شده در ضبط های مورد علاقه خود لذت ببرند.

کیفیت صدای بدون تلفات نیز از طریق بلندگوهای فعال شده با Spotify Connect کار خواهد کرد. این شرکت اضافه کرد: “همه کاره بودن هسته اصلی همه کارهایی است که ما در Spotify انجام می دهیم و ما در حال کار با بزرگترین تولیدکنندگان بلندگو در جهان هستیم تا Spotify HiFi را از طریق Spotify Connect در دسترس بیشتر طرفداران قرار دهیم.”

با این حال ، یک چیز ناشناخته بزرگ قیمت است. این شرکت از گفتن میزان Spotify HiFi به اشتراک ماهانه مشتری خودداری کرد. اما برای چشم انداز ، سرویس رقیب Tidal طرح خود را با کیفیت بالا با قیمت 19.99 دلار در ماه ارائه می دهد ، در حالی که آمازون به فروش می رساند برنامه موسیقی HD خود را با قیمت 14.99 دلار در ماه.

امروز نیز اعلام شد: پادکستی از باراک اوباما و بروس اسپرینگستین. در ابتدای نمایش موفق Spotify از بانوی اول سابق میشل اوباما a > ، رئیس جمهور سابق همچنین با پادکست به بازی پادکست پریده است ، Renegades: متولد ایالات متحده آمریکا ، اسپاتیفای می گوید ، این مجموعه هشت اپیزودی است که موضوعات نژاد ، پدر ، ازدواج و آینده آمریکا را بررسی خواهد کرد. دو قسمت اول اکنون به صورت مستقیم پخش می شوند.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

X