Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/activedigital/public_html/wp-content/plugins/ol_scrapes/classes/class-ol-scrapes.php on line 3649
4 گوشی هوشمند اندرویدی با همان قدرتی که هلیکوپتر مریخ ناسا دارد - موسسه دیجیتال اکتیو

4 گوشی هوشمند اندرویدی با همان قدرتی که هلیکوپتر مریخ ناسا دارد

مفهوم هنرمند هلیکوپتر ابتکاری مریخ ناسا (اعتبار: NASA / JPL-Caltech)

مریخ ساکن جدیدی دارد: Snapdragon. Qualcomm می گوید: پردازنده رایج Qualcomm Snapdragon كه بیشتر تلفن های هوشمند اندرویدی را در آمریكا تأمین می كند ، در داخل Ingenuity كار می كند. دیروز وارد سیاره سرخ شد از طریق کاوشگر استقامت (که از پردازنده ای مشابه آنچه در اوایل iMac پیدا می کنید استفاده می کند) ، و اولین تلاش ما برای پرواز چیزی در جو مریخ خواهد بود.


Snapdragon پرواز خود را بر روی سیاره سرخ انجام می دهد h2>

هلی کوپتر Peserverance Ingenuity توسط پردازنده Qualcomm Snapdragon 801 با استفاده از پلت فرم Snapdragon Flight تأمین می شود. نبوغ بخشی از مأموریت اصلی مریخ نورد نیست: این یک اثبات مفهوم است که نشان می دهد شما می توانید در مریخ پرواز کنید ، در ماه آینده پنج پرواز آزمایشی برنامه ریزی شده است.

سکوی پرواز Snapdragon ، اعلام شد a > در سال 2015 ، دارای پردازنده 2.26 گیگاهرتزی است و می تواند فیلم 4K را ضبط کند. هلی کوپتر 4 پوندی باید قدرت بیشتری نسبت به خود مریخ نورد داشته باشد زیرا به طور مستقل می فهمد که چگونه در شرایط پیچیده در زمان واقعی حرکت کند. نبوغ باید بفهمد که چگونه خود را گرم نگه دارد ، مطمئن شود که شارژ شده است ، تیغه ها و موتورهای آن را بررسی می کند و سپس پرواز می کند و فرود می آید ، همه بدون دخالت مستقیم انسان. طبق گفته ناسا ، پروازها حدود 16 فوت در هوا انجام می شود و حداکثر 90 ثانیه طول می کشد.

این هلی کوپتر دارای یک دوربین ناوبری 0.5 مگاپیکسلی رو به پایین و یک جلو 13 مگاپیکسلی است – رو به دوربین برای کمک به آن در کشف آنچه در اطراف آن اتفاق می افتد. م “لفه “تلفن” آن با فرکانس 900 مگاهرتز کار می کند – شبیه بسیاری از تلفن های ثابت بی سیم – و اطلاعات را تا حداکثر 250 کیلوبیت بر ثانیه برای مسافت نیم مایل به مریخ نورد منتقل می کند.


4 گوشی که Snapdragon 801 را اجرا کردند h2>

چیپست Snapdragon 801 در تلفن های هوشمند مشهور آن دوران بسیار محبوب بود. در اینجا چهار مورد وجود دارد که دارای همان قدرت هلی کوپتر روی مریخ هستند:

OnePlus یکی

در سال 2015 ، ما گفتیم “OnePlus One با قیمت و قدرت بی نظیر ، اندرویدی است که انتظارات را برای تلفن های هوشمند ارزان قیمت به چالش می کشد.”

Samsung Galaxy S5

در سال 2014 ، من گفتم “Samsung Galaxy S5 سریعترین و کاربردی ترین تلفن هوشمند موجود است. این گوشی از بهترین صفحه نمایش ، بهترین عملکرد Wi-Fi و بهترین دوربین برای گوشی اندرویدی برخوردار است.” LG G3

در سال 2014 ، ما گفت: “LG G3 به نوعی یک صفحه نمایش جهانی ضرب و شتم و یک باتری بزرگ را در یک قاب کوچک و با احساس عالی قرار می دهد ، و آن را به پیشرفته ترین تلفن موجود در بازار تبدیل می کند.

HTC One M8

در سال 2014 ، ما گفتیم “برنامه ها با فوریت اجرا می شوند ، بازی های سطح بالا بدون دردسر انجام می شوند و وب سایت های دسک تاپ کامل با سهولت ارائه می شوند. همه چیز در مورد استفاده از One بسیار نرم است. “


پشتکار: قدرت iMac اولیه h2>

با توجه به این سند ناسا

استقامت خود مبتنی بر چیپست بسیار قدیمی تری است: a>. دلیل این امر این است که مریخ نورد بسیار شبیه به مریخ نورد کنجکاوی قبلی . رایانه با اشعه سخت افزاری Bae Rad750 دارای 256 مگابایت RAM و 2 گیگابایت حافظه داخلی است و با 200 مگاهرتز کار می کند پردازنده سازگار با PowerPC 750 . این تقریباً به آن قدرت یک iMac اصلی 1998 را می دهد ، یا اگر ترجیح می دهید مدل های Powerbook G3 “Wallstreet” 1998 (ما این iMac را بررسی کردیم آنچه را که در آن زمان گفتیم بررسی کنید.)

البته دوربین ها و سنسورهای بسیار قدرتمندتری نیز وجود دارند n بردباری نسبت به یک iMac معمولی اولیه متصل شد ، از جمله دوربین ناوبری 20 مگاپیکسلی / a> و چند رادیو دوربرد a >.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

X