Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/activedigital/public_html/wp-content/plugins/ol_scrapes/classes/class-ol-scrapes.php on line 3649
بهترین محافظت از آنتی ویروس Mac برای سال 2021 - موسسه دیجیتال اکتیو

بهترین محافظت از آنتی ویروس Mac برای سال 2021

حتی Mac ها نیز به Antivirus Protection احتیاج دارند h2>

آیا هنوز هم اعتقاد دارید که Mac ها از حملات بدافزار رنج نمی برند؟ شما در گذشته زندگی می کنید ، دوست من. محققان اخیراً حمله MacOS را کشف کرده اند که Silver Sparrow نامیده شده اند در کمین بیش از 30000 مکینتاش واقع در بیش از 150 کشور جهان است. و کمین کلمه است – این خلق عجیب و غریب چیزی فراتر از گسترش هجوم خود انجام نداده است. اوه ، آماده انجام هرگونه دستوری است که از مرکز کنترل و کنترل خود دریافت می کند ، از جمله احتمالاً پس از انجام کارهای ناپاک خود را حذف می کند. اما هنوز هیچ سفارشی ارسال نشده است. آیا Mac شما آلوده است؟ اگر محافظت از آنتی ویروس را نصب کرده اید ، خوب هستید. در غیر اینصورت ، مرورهای ما را بخوانید و بلافاصله از آنها محافظت کنید.

همانند ابزارهای آنتی ویروس ویندوز ، متداول ترین قیمت سالانه فقط 40 دلار برای یک مجوز است. ProtectWorks از این نظر غیرمعمول است که با پرداخت تنها 29.95 دلار به شما امکان می دهد از همه Mac های خانگی خود محافظت کنید ، بدون اینکه نیازی به اشتراک باشید. McAfee فراتر از آن است ، با اشتراک 59.99 دلار در هر سال که از همه Mac ، رایانه های شخصی ، Android و دستگاه های iOS شما محافظت می کند. با Sophos Home Premium ، 60 دلار در سال به شما امکان می دهد محافظت را از طریق 10 Mac یا PC از راه دور نصب و مدیریت کنید. در پایان ، 99.99 دلار در سال برای اشتراک سه مجوز در Intego Mac Internet Security X9 یا Airo Antivirus for Mac پرداخت می کنید.

هنگامی که macOS Mojave ظاهر شد ، امنیت را از طرق مختلف از جمله ردیاب ارتقا می دهد. مسدود کردن در Safari ، یک مدیر رمز عبور ، و کنترل دقیق تر AppleScript. MacOS Catalina دارای ویژگی های امنیتی بیشتری است ، با کنترل بیشتر بر مجوزهای دسترسی به داده ها ، هشدارهای گذرواژه ضعیف ، دروازه بان ضد بدافزار تقویت شده و موارد دیگر. هنوز هم ، چیزی که دیده ایم حاکی از آن است که ارتقا به کاتالینا نیاز به یک ابزار ضد ویروس را برطرف می کند.

بهترین معاملات محافظت در برابر آنتی ویروس Mac این هفته * h3>

* معاملات توسط شریک ما انتخاب می شود ، TechBargains

محافظت رایگان آنتی ویروس Mac

تفاوت در قیمت گذاری آنتی ویروس Mac زاویه دیگری دارد. اصلاً پرداخت هیچ چیز چطور است؟ Avast Security (برای Mac) ، AVG AntiVirus برای Mac ، Avira Free Antivirus برای Mac و Sophos Home Free (برای Mac) برای استفاده شخصی کاملا رایگان هستند ، اگرچه Sophos شما را به سه دستگاه macOS یا Windows محدود می کند. AVG همچنین آنتی ویروس رایگان برای Mac ارائه می دهد ، اما تا زمانی که محافظت در برابر فیشینگ آن بهبود نیابد ، نمی توانیم آن را توصیه کنیم. بهترین محصولات تجاری از محافظت بیشتری برخوردار هستند اما اگر توانایی خرید بهترین ها را ندارید ، حداقل یک آنتی ویروس رایگان نصب کنید.

آنچه در اینجا نیست h2>

هشت محصول ضد ویروس macOS تجاری که دارای کسب درآمد 3.5 ستاره یا بهتر هستند در لیست بالا ظاهر می شوند. نه نفر دیگر موفق به کسب رتبه بندی مناسب سه ستاره شدند اما جای همه اینها نیست. من ترجیح دادم از دو محصولی که از سیستم عامل Mac سرچشمه می گیرند ، Airo Antivirus for Mac و Intego Mac Internet Security ، طرفداری کنم.

Avast Security Pro (برای Mac) ، ESET Cyber ​​Security (برای Mac) ، Malwarebytes برای Mac Premium ، و Vipre Advanced Security (برای Mac) نیز سه ستاره کسب کردند. این چهار نفر به جدول راه پیدا نکردند. اگر شما از یک محصول امنیتی ویندوز یکی از این شرکت ها استفاده می کنید ، منطقی است که چنین کاری را در Mac خود نیز انجام دهید.

تروجان محافظت از آزمایشگاه آزمایشگاه

وقتی می خواهید یک واشر جدید ، یخچال یا وسایل دیگر را انتخاب کنید ، احتمال اینکه ابتدا در مورد آن تحقیق کنید بسیار خوب است. بررسی کاربران می تواند مفید باشد ، به شرطی که بهترین و بدترین آنها را کنار بگذارید. اما نتایج واقعی آزمایش که توسط یک آزمایشگاه مستقل منتشر شده است ، اطلاعات قابل اطمینان تری به شما می دهد. دو آزمایشگاه بزرگ شامل محصولات ضد ویروس macOS در آزمایشات خود هستند ، اما تخته سنگ محصولات برای آزمایش متغیر است. هنگامی که ما برای اولین بار محصولات آنتی ویروس Mac را جمع آوری کردیم ، فقط کسانی را انتخاب کردیم که حداقل دارای یک گواهینامه باشند ، اما در حال حاضر ، بسیاری از آنها در نتایج آزمایشات هر دو آزمایشگاه ظاهر نمی شوند.

محققان موسسه AV-Test محصولات ضد ویروس Mac را بر اساس سه معیار ، حفاظت ، عملکرد و قابلیت استفاده ارزیابی می کند. یک محصول می تواند برای هر کدام شش امتیاز کسب کند. البته محافظت در برابر محافظت در برابر بدافزار ضروری است ، زیرا تأثیر کمی بر عملکرد دارد. نمره قابلیت استفاده بالا نشان دهنده تعداد کمی از مثبت کاذب ، برنامه های قانونی و وب سایت هایی است که به عنوان خطرناک شناخته شده اند. در آخرین گزارش ، همه محصولات به جز دو 18 امتیاز کامل کسب کرده اند ، هر شش امتیاز برای هر سه معیار. Antivirus Lab Results Chart
نمودار نتایج آزمایشگاه

در آزمون بدافزار macOS توسط AV-Comparatives ، بیشتر محصولات نمودار 100٪ امتیاز داشته اند. این آزمایشگاه همچنین شامل آزمایشی با استفاده از بدافزارهایی بود که هدف آنها ویندوز بود. بله ، این نمونه ها نمی توانند بر روی رایانه ای که از سیستم عامل macOS استفاده می کند تأثیر بگذارند ، اما احتمالاً به دستگاه های ویندوز موجود در شبکه فرار می کنند. امتیازات در تست بدافزار ویندوز از 19 تا 100 درصد بود که کاملاً دامنه دارد. این آزمایشگاه اخیراً یک تست با استفاده از PUA (برنامه های ناخواسته ناخواسته) اضافه کرده است. اکثر محصولات در حدود 100 درصد در برابر این آزار دهنده های کم خطر هستند.

نتایج در آزمایشات خاص macOS نسبت به آزمایش های برنامه های آنتی ویروس ویندوز بسیار کم تر است. خوب است که بسیاری از محصولات در نمودار حداقل یک گواهینامه برای حفاظت از Mac دریافت کرده اند و حتی بهتر است که برخی از آنها دو گواهینامه دریافت کنند.

دستگیری فیشینگ تست حفاظت h2>

هنگام آزمایش حفاظت از بدافزار در ویندوز ، ما از یک بدافزار زنده در داخل یک ماشین مجازی جداگانه استفاده می کنیم. ما در طول سالها تعدادی از ابزارهای تجزیه و تحلیل را کدگذاری کرده ایم تا به این آزمایش کمک کنیم. مقدار کمی از این رژیم آزمایش به Mac منتقل می شود.

فیشینگ مخصوص پلتفرم نیست و تست ضد صید ما نیز نیست. وب سایت های فیشینگ از سایت های امن تقلید می کنند ، از بانک ها و سایت های دارایی گرفته تا سایت های بازی و دوست یابی. اگر اعتبار خود را در صفحه ورود جعلی وارد کنید ، به فیشر دسترسی به حساب خود را داده اید. و فرقی نمی کند که در رایانه شخصی ، Mac یا چرخ خیاطی آگاه از اینترنت مرور می کنید.

تقریباً تمام محصولات موجود در نمودار زیر شامل محافظت در برابر سایتهای مخرب و جعلی هستند. با ClamXAV و Intego ، این فقط یک ویژگی گنجانده شده نیست. Malwarebytes و ProtectWorks همچنین فاقد م componentلفه ضد صید هستند. Antivirus phishing results chart
نمودار نتایج فیشینگ

بدخواهانی که سایت های فیشینگ ایجاد می کنند در شغل فریب هستند و آنها به امید فرار از شناسایی ، دائماً تکنیک های خود را تغییر داده و به روز می کنند. اگر یک سایت جعلی توسط مقامات در لیست سیاه قرار گیرد یا خاموش شود ، آنها به سادگی با یک سایت جدید ظاهر می شوند. در این صورت ، ما سعی می کنیم از جدیدترین URL های فیشینگ برای آزمایش استفاده کنیم و آنها را از وب سایت های متمرکز به فیشینگ حذف کنیم.

ما هر URL را به طور همزمان در چهار مرورگر راه اندازی می کنیم. یکی Safari یا Chrome در Mac است که توسط آنتی ویروس Mac تحت آزمایش محافظت می شود. سه مورد دیگر از محافظ داخلی Chrome ، Firefox و Microsoft Edge استفاده می کنند. با کنارگذاشتن مواردی که متناسب با نمایه فیشینگ نیستند و هر کدام به درستی در هر چهار مرورگر بارگیری نمی شوند ، ما میزان تشخیص محصول و همچنین تفاوت بین میزان تشخیص آن و سه سیستم آزمایش دیگر را گزارش می کنیم.

بیشتر محصولات در این جمع بندی از میانگین ترکیبی سه مرورگر پیشی می گیرند. Bitdefender و McAfee به ترتیب با شناسایی 99 و 98 درصد در بالای لیست قرار دارند.

محافظت از باج افزار h2>

آفت باج افزار در حال افزایش است. در حالی که حملات باج افزار در دستگاه های ویندوز بیشتر دیده می شود ، Mac ها نیز آسیب دیده اند. مطمئناً ، هر ابزار آنتی ویروس باید باج افزارها را مدیریت کند ، همانطور که از جاسوس افزارها ، تروجان ها ، ویروس ها و انواع دیگر بدافزارها استفاده می کند. اما از آنجا که پیامدهای از دست رفتن حمله باج افزار بسیار زیاد است ، برخی از محصولات امنیتی اجزایی را با هدف جلوگیری از حملات باج افزار اضافه می کنند.

ما طیف گسترده ای از حفاظت از باج افزارها در ویندوز. این موارد شامل مسدود کردن دسترسی غیرمجاز به اسناد کاربر ، شناسایی باج افزار بر اساس فعالیت آن و بازیابی پرونده های رمزگذاری شده از نسخه پشتیبان است. از میان محصولات ذکر شده در اینجا ، Bitdefender و Trend Micro یک جز باج افزار ارائه می دهند که اصلاح غیر مجاز اسناد محافظت شده را مسدود می کند.

همانند نسخه Windows Bitdefender ، ویژگی Safe Files از دسترسی غیر مجاز به اسناد شما جلوگیری می کند. در Mac ، از پشتیبان گیری Time Machine شما نیز محافظت می کند. Trend Micro چندین لایه محافظت از باج افزار ویندوز را ارائه می دهد. Folder Shield که مانند Safe Files از دسترسی غیرمجاز به سند جلوگیری می کند ، تنها لایه ای است که به نسخه macOS راه پیدا کرده است.

Sophos Home Premium شامل همان محافظت باج افزار مبتنی بر رفتار CryptoGuard است که در ویندوز آن موجود است معادل. سیستم های آزمایشی ویندوز ما ماشین های مجازی هستند ، بنابراین ما می توانیم باج افزارهای واقعی را برای آزمایش آزاد کنیم. ما فقط ماشین مجازی را پس از آزمایش دوباره به یک عکس فوری پاک می کنیم. ما چنین گزینه ای را در بستر آزمایشی فیزیکی Mac نداریم ، بنابراین فقط باید بدانیم که از آنجا که روی ویندوز کار می کند ، احتمالاً در macOS نیز کار می کند.

نرم افزارهای جاسوسی محافظت h2>

هر نوع مشكل بدافزار ناخوشایند است ، اما جاسوس افزار ممکن است بی دردسرترین باشد. تصور کنید که برخی از خزندگان از طریق وب کم Mac شما مخفیانه به شما نگاه می کنند! ورود به سیستم با استفاده از کلید برای گرفتن رمزهای عبور ، ارسال تروجان برای سرقت اطلاعات شخصی شما و تماشای فعالیت های آنلاین برای ایجاد نمایه ، از دیگر انواع جاسوسی است. همانند حفاظت از باج افزار ، ما ویژگی های بیشتری را به طور اختصاصی به محافظت از نرم افزارهای جاسوسی مشاهده کردیم. در محصولات امنیتی مبتنی بر ویندوز نسبت به Mac ، اما تعداد کمی از محصولات این مجموعه توجه ویژه ای به spyware دارند.

در زیر ویندوز ، ویژگی Safe Money کسپرسکی سایت های حساس را در یک مرورگر ایمن باز می کند که در خارج از آن سخت شده است دخالت. ویژگی Safe Money در Mac این کار را انجام نمی دهد ، اما URL ها را بررسی می کند تا مطمئن شوید در یک سایت امن قانونی هستید. کسپرسکی یک صفحه کلید روی صفحه ارائه می دهد ، بنابراین می توانید رمزهای عبور را وارد کنید که هیچ شانس ضبط توسط keylogger وجود ندارد. محافظت از وب کم آن به اندازه ویندوز قابل تنظیم نیست ، اما می توانید هر زمان که از Mac وب استفاده نمی کنید وب کم را غیرفعال کنید. این حتی شامل توانایی جلوگیری از ردیابی فعالیت های آنلاین شما توسط تبلیغ کنندگان و دیگران است. اگر نرم افزارهای جاسوسی bugaboo شما باشد ، کسپرسکی را می پسندید.

Sophos Home Premium محافظتی برای وب کم و میکروفون است که قابل توجه تر از Kaspersky است. هر زمان که برنامه نامعتبر سعی در دسترسی داشته باشد ، اعلانی دریافت می کنید. می توانید اجازه دسترسی یا توقف برنامه را بدهید. همچنین گزینه ای برای لیست سفید یک برنامه وجود دارد ، بنابراین هر بار که از ابزار گپ ویدیویی خارج از مارک خود استفاده می کنید ، پنجره بازشو نخواهید گرفت.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

X