Comcast تاخیر اطلاعات 1.2 ترابایتی داده برای مشتریان Xfinity در شمال شرقی تا سال 2022 را به تأخیر می اندازد

(عکس از جاستین سالیوان / گتی ایماژ)

به دنبال واکنش عمومی ، Comcast در سال آینده محدودیت داده های ماهانه 1.2 ترابایتی مشترکان Xfinity در شمال شرقی ایالات متحده را به تأخیر می اندازد.

“ما تشخیص می دهیم که طرح داده ما برای مشتریان ما در شمال شرقی جدید است و در حالی که تنها درصد بسیار کمی از مشتریان به داده های اضافی نیاز دارند ، ما برای آشنایی با برنامه جدید زمان بیشتری را در اختیار آنها قرار می دهیم ، “Comcast در بیانیه گفت .

در ابتدا قرار بود کلاهک داده در 12 ایالت وارد شود. با این حال ، این طرح بلافاصله با خشم مشترکین Comcast روبرو شد. طبق این طرح ، برای مشتریانی که از سقف 1.2 ترابایت فراتر رفته اند ، به ازای هر 50 گیگابایت استفاده شده 10 دلار اضافی پرداخت می شود. با این حال ، حداکثر مبلغ کامل شارژ شده 100 دلار در ماه خواهد بود.

در دفاع از خود ، Comcast اصرار داشت كه فقط 5٪ از مشتركان Xfinity خود در شمال شرقی آمریكا بیش از 1.2 ترابایت داده ماهانه استفاده كرده اند. این شرکت خود ادعا می کند که متوسط ​​استفاده ماهانه از Xfinity مشتریان در شش ماه گذشته 346 گیگابایت بوده اند. اما بسیاری از مشتریان Comcast استدلال شرکت را نمی خرند ، و می گویند استفاده از داده های آنها به دلیل پخش ویدئو ، بازی ، تماس ویدیویی و چندین نفر از اعضای خانواده که از همان برنامه Wi-Fi استفاده می کنند ، می تواند به راحتی از حد مجاز 1.2 ترابایت فراتر رود.

محدودیت داده ها قانون گذاران ایالتی و دادستان کل پنسیلوانیا را وادار کرد با اشاره به افزایش استفاده از اینترنت در طی همه گیر شدن ، Comcast طرح را به تأخیر بیندازد. “زمان استفاده از داده های اینترنتی و افزایش هزینه ها زمان تغییر قوانین نیست” ، گفت پنسیلوانیا AG جاش شاپیرو در اوایل این ماه.

طبق گفته شاپیرو ، Comcast در ابتدا موافقت کرد که داده داده 1.2 ترابایتی را به ژوئیه موکول کند. اینکه چرا این شرکت تصمیم گرفت این طرح را به تعویق بیندازد ، به صراحت در بیانیه روز پنجشنبه ذکر نشده است. با این حال ، Comcast به PCMag گفت این شرکت سخت تلاش کرده است تا تمام مشترکان به اینترنت متصل باشند ، این امر همچنین شامل دسترسی رایگان به نقاط Wi-Fi آن است.

دادستان کل کانتیکت می گوید این شرکت ساخت در به تأخیر انداختن محدودیت داده ، تماس درست دارید ویلیام تونگ گفته شد در بیانیه ای. “به دور از به اصطلاح superusers ، این داستان ها از خانواده های معمولی کانکتیکات بود که صرفاً سعی در کار و تحصیل فرزندان خود در طی یک بیماری همه گیر جهانی داشتند.”

Comcast در حال حاضر برای سایر مشتریان Xfinity خود در ایالات متحده محدودیت ماهانه 1.2 ترابایت را اعمال می کند.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

X